VEGA GT 5233

Délka lišty
550 mm

Jsem spokojen

• Dodání zboží bylo perfektní a brzy

Produkt jsem si vybrala že nemusím za sebou tahat žádné kabely.Ale je na mě dost těžký.použití jednou ,nebo dvakrát do roka vydržím.Dobře se startuje ,mimo té váhy jsem spokojená.

Typ pohonu
benzínové
Délka lišty
550 mm

Výhody:               -výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 25,4 ccm a výkonu 1,01 HP/0,75 kw

• 550 mm dlouhá lišta a velká střižná kapacita 24 mm
  • otočná rukojeť o 180° pro práci v různých polohách
  • ergonomické oboustranné držadlo
  • protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez
  • tlakově kalené ostří broušené diamantem
  • přední bezpečnostní kryt rukojeti
  • plastové ochranné pouzdro na lištu

Motor:

Jsem spokojen