Black & Decker 6060

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Působí velmi kvalitně. Překvapivě, vzhledem k ceně, splňuje požadavky na něj požadované. Jsem velmi spokojen. Jistě bych ho doporučil pro chalupářské použití.
  • , zakoupeno v EURONICS

• bez problémů

naprosto doporučuji

• funguje jak hodinky, výkon-rychlost

ok

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Ergonomické, na tvarování živého plotu výborné.
    • I přes výkon a délku lišty nejsou moc těžké. Byl jsem fakticky až překvapený, jak dobře se s nimi pracuje.
    • Po 2,5 roku skončily.
    • Servisní síť mizerná - našel jsem jen 5 ve velkých sídlech.
    • Neznačkový servis - kupodivu je nikdo nechce vzít.
    • Pravděpodobně porouchaný díl lze objednat, s náklady na dopravu je (bez práce) na 1/2 kupní ceny

Vzal jsem s důvěrou ve značku a recenze zákazníků.
    Životnost je krátce přes záruční lhůtu - při použití cca 4x ročně na větší délky plotů (silné větve jsem s nimi nestříhal)
    Problémy se servisem (jen velká sídla, neznačkový pozáruční nechtějí vzít)

• , zakoupeno v EURONICS

• bez problémů

naprosto doporučuji

• funguje jak hodinky, výkon-rychlost

ok

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobré zpracování
    • Výkon
    • Z větvemi o průměru 2 cm už je problém.

Nůžky jsem vybral pro větší výkon a větší průměr střihu.
    Na slabší větvičky je výkon dostačující.
    Celkem jsem spokojen.

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Poměr cena - výkon
    • zatím nic

kvalitní výrobek - doporučuji na běžnou údržbu k rodinnému domku

• délka lišty, příkon
    • zapojení přívodní šňůry
    • bez problémů strihají i silnější větve dle specifikace
    • po koupi šla cena hodně dolů

hobby nůžky, přítelkyně úplně v pohodě ostříhala vzrostlé tůje až k hlavnímu kmeni (kvůli budování plotu z pletiva)

• Výkon, ergonomie, váha
    • obecně nevýhoda elektrického nářadí

splnila moje očekávání

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

Vše v naprostém pořádku,mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• VYKONNE LEHKE CENOVĚ VYHODNE